Доступність посилання

24 Травень 2017, Київ 09:10
Новини | Події

Генштаб: у рамках шостої черги мобілізації планують призвати десантників, танкістів, артилеристів


Ілюстративне фото

Шоста черга часткової мобілізації до Збройних сил України триватиме до 17 серпня, у рамках якої планується здебільшого призвати десантників, танкістів, артилеристів, заявив перший заступник начальника головного управління оборонного і мобілізаційного планування Генерального штабу Збройних сил України Володимир Талалай.

«Як і раніше, для призову за мобілізацією необхідні фахівці для комплектування високомобільних десантних військ, механізованих танкових військ, артилеристи, фахівці розвідки, зв’язківці, а також фахівці ремонтних органів, військові інженери», – повідомив він.

Планується, що під час шостої хвилі мобілізації у рівних частинах буде призвано і тих, хто раніше проходив військову службу, і тих, хто раніше не служив.

За словами Талалая, усі призвані пройдуть поетапну підготовку – 44 доби проходитимуть підготовку за фахом у навчальних центрах, після цього військовослужбовці пройдуть бойове злагодження тривалістю до 15 діб на штатній озброєній та військовій техніці у складі штатних підрозділів.

Представник Генштабу наголосив, що лише після закінчення повного циклу підготовки військовослужбовці у складі військових частин будуть направлені на виконання бойових завдань, зокрема в зоні АТО.

Наприкінці травня президент України Петро Порошенко повідомив, що у зоні конфлікту на сході України перебувають понад 50 тисяч українських військових

АТО на сході України проти проросійських бойовиків триває від квітня минулого року.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG