Доступність посилання

ТОП новини

Генштаб: у рамках шостої черги мобілізації планують призвати десантників, танкістів, артилеристів


Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Шоста черга часткової мобілізації до Збройних сил України триватиме до 17 серпня, у рамках якої планується здебільшого призвати десантників, танкістів, артилеристів, заявив перший заступник начальника головного управління оборонного і мобілізаційного планування Генерального штабу Збройних сил України Володимир Талалай.

«Як і раніше, для призову за мобілізацією необхідні фахівці для комплектування високомобільних десантних військ, механізованих танкових військ, артилеристи, фахівці розвідки, зв’язківці, а також фахівці ремонтних органів, військові інженери», – повідомив він.

Планується, що під час шостої хвилі мобілізації у рівних частинах буде призвано і тих, хто раніше проходив військову службу, і тих, хто раніше не служив.

За словами Талалая, усі призвані пройдуть поетапну підготовку – 44 доби проходитимуть підготовку за фахом у навчальних центрах, після цього військовослужбовці пройдуть бойове злагодження тривалістю до 15 діб на штатній озброєній та військовій техніці у складі штатних підрозділів.

Представник Генштабу наголосив, що лише після закінчення повного циклу підготовки військовослужбовці у складі військових частин будуть направлені на виконання бойових завдань, зокрема в зоні АТО.

Наприкінці травня президент України Петро Порошенко повідомив, що у зоні конфлікту на сході України перебувають понад 50 тисяч українських військових

АТО на сході України проти проросійських бойовиків триває від квітня минулого року.

XS
SM
MD
LG