Доступність посилання

ТОП новини

В одеському Будинку профспілок розмістять штаб ВМС – Саакашвілі


Постраждалу від пожежі 2 травня минулого року будівлю Будинку профспілок на площі Куликове поле в Одесі передадуть для розміщення штабу командування ВМС України. Про це під час святкування Дня флоту заявив голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі.

Під час візиту на фрегат «Сагайдачний» Саакашвілі заявив, що президент України Петро Порошенко вирішив, що Одеса стане містом базування українського флоту. За словами голови ОДА, переговори з представниками регіональних профспілок щодо цього питання проходили важко.

Сьогодні з нагоди святкування Дня флоту до Одеси завітав міністр оборони Степан Полторак.

Після анексії Криму Росією Україна вивела свій флот з півострова. На даний час українські військові кораблі базуються в Одесі, Миколаєві, Очакові, Іллічівську.

Раніше повідомлялося, що вдалося зберегти всі сторожові кораблі і патрульні катери Морської охорони прикордонної служби України, які встигли перебазуватися з Криму до Одеси. Мова йде про 12 одиниць з Севастопольського та Ялтинського загонів Морської охорони. Ще 11 бойових одиниць Морської охорони Керченського загону перейшли з Криму в Маріуполь на Азовському морі.

XS
SM
MD
LG