Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 03:10

У кримському бюджеті на 2016 рік немає коштів на медпрепарати для пільговиків – міністр


У Криму 2016 року дефіцит бюджету на охорону здоров'я складе 10 мільярдів рублів, заявив глава МОЗ російського уряду півострова Олександр Могилевський, повідомляють Новини Криму.

За словами Могилевського, такий дефіцит виник через те, що при розробці бюджету не врахували деякі питання: подушне фінансування, забезпечення ліками та медпрепаратами пільгових категорій громадян, які поділяюься на три групи федеральну, суб'єктову і регіональну.

На виїзному засіданні комітету кримського парламенту з праці, соціального захисту, охорони здоров'я і справ ветеранів він також нагадав, що в другому півріччі в Криму будуть застосовуватися норми федерального законодавства, згідно з якими фінансування здійснюється 50% на 50%, що призведе до зменшення фінансування лікувальних установ для оплати праці деяких категорій працівників.

Раніше прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв визнав, що з цінами на ліки та виробництвом деяких ліків в Росії є проблеми.

Прес-служба кримського уряду повідомляла, що на півострові діє 29 аптек та аптечних пунктів «Крим-Фармації», де безкоштовно видають ліки пільговим категоріям громадян, а також 20 аптек, що видають медикаменти за програмою «7 нозологій».

16 березня 2014 року на території Криму і міста Севастополя пройшов так званий референдум про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали це голосування і вважають, що Крим Росія анексувала.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG