Доступність посилання

ТОП новини

У Криму хочуть привабити курортників посиленням заходів безпеки


Набережна Алушти, 2015 рік
Набережна Алушти, 2015 рік

Окупаційна влада Криму сподівається поліпшити показники курортного сезону на півострові, посиливши заходи із забезпечення громадського порядку. Про це йшлося на засіданні координаційної наради щодо забезпечення правопорядку у Криму у понеділок, 6 липня.

Як повідомляє прес-служба окупаційного уряду Криму, на засіданні представник президента Росії у Криму Олег Белавенцев «відзначив високий рівень взаємодії правоохоронних органів із структурами виконавчої влади Республіки Крим усіх рівнів».

«Це сприяє підвищенню ефективності роботи із забезпечення громадського порядку, законних прав та інтересів громадян, з розкриття та профілактики злочинів, захисту інтересів держави», – зазначив Белавенцев.

Він додав, що у період курортного сезону особливу увагу необхідно приділяти заходам безпеки у місцях відпочинку дітей, а також на ключових об’єктах транспортної інфраструктури.

Керівник окупаційного уряду Криму Сергій Аксьонов зазначив, що успіх курортного сезону «багато у чому залежить від ефективного виконання усього комплексу заходів із забезпечення громадського порядку та безпеки». Він наголосив, що необхідно забезпечити безпеку перебування на території Криму туристів різних категорій: відпочиваючих у кемпінгах та наметових містечках чи дорогих готелях.

«Курортний сезон та інвестиційний клімат залежать від того, наскільки у нас якісно буде побудована боротьба як з вуличною злочинністю, так і з проявами різних дій, що порушують громадський порядок», – пояснив Аксьонов.

У квітні 2014 року під час «прямої лінії» з росіянами президент Росії Володимир Путін назвав Крим місцем відпочинку для бідних, заявивши, що «приєднаний» півострів не є конкурентом Сочі в туристичній галузі.

Росія анексувала український Крим у березні 2014 року. Україна і Захід цього не визнають і вважають півострів українською територією.

XS
SM
MD
LG