Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 15:32

Антонюк просить ГПУ перевірити своє відсторонення від посади голови Державіаслужби


(©Shutterstock)

Денис Антонюк подав генпрокуророві Віктору Шокіну заяву про незаконне відсторонення від посади голови Державіаслужби. Заяву про це він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, від посади його відсторонили через «неправомірні дії голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі».

У заяві Антонюк стверджує, що Саакашвілі за законом не мав права брати участь у засіданні комісії у Міністерстві інфраструктури 26 червня і діяв в інтересах компанії з турецьким капіталом «Атласджет Україна».

Антонюк вважає, що Саакашвілі слід притягнути до відповідальності за ознаками злочину, передбаченого статтею 364 Кримінального кодексу (зловживання владою з метою отримання неправомірної вигоди).

Відсторонений голова Державіаслужби також наполягає, що заяви голови Одеської ОДА на засіданні комісії, а також після неї завдали йому моральних страждань і репутаційних втрат, Антонюк оцінив їх у один мільйон гривень.

Антонюк вважає, що його відсторонили від посади незаконно, і просить генпрокурора Віктора Шокіна провести перевірку відсторонення.

2 липня Кабмін вирішив відсторонити від виконання посадових обов’язків голову Державної авіаційної служби Дениса Антонюка.

1 липня парламентський комітет з питань транспорту направив матеріали про діяльність керівництва Державної авіаційної служби до Генеральної прокуратури. Окрім цього, комітет також вирішив звернутися до прем’єр-міністра Арсенія Яценюка щодо відповідності Антонюка займаній посаді.

У комітеті заявили, що головна претензія до керівника Державіаслужби полягає у сприянні монополізації ринку авіаперевезень однією компанією.

27 червня президент України Петро Порошенко оголосив про службове розслідування щодо діяльності голови Державної авіаційної служби України Дениса Антонюка і усунення його з посади на час розслідування.

Перед цим голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі на засіданні у Міністерстві інфраструктури звинуватив Дениса Антонюка у корупції і що той, «продав свою держслужбу олігархічному інтересу». Денис Антонюк відкинув звинувачення на свою адресу, заявивши, що розмір його зарплати становить 5,5 тисяч гривень і він готовий показати своєму візаві, як живе.

На засіданні комісії у Міністерстві інфраструктури 26 червня Державіаслужба України видавала дозволи на польоти. Спецкомісія розглядала заявки кількох авіакомпаній, серед яких найбільші – «Атласджет», МАУ і «Дніпроавіа». Саакашвілі втрутився у дискусію, коли вирішувалося питання про доступ до Одеси інших, дрібніших авіаперевізників.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG