Доступність посилання

ТОП новини

Москаль: із колонії в Луганську втекли 5 засуджених за вбивство


Із колонії в окупованому Луганську втекли п’ятеро в’язнів, засуджених до довічного ув’язнення в період із 2004 до 2013 років, повідомив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль.

За повідомленням, втечу засуджені здійснили в ніч на 5 липня.

«Усі вони скоїли вбивства, у тому числі двох або більше осіб, із корисливих мотивів і з особливою жорстокістю. Вік утікачів – від 26 до 39 років, двоє з них родом з Одеської області, один із Краматорська (місто на контрольованій Україною частині Донецької області), один із Луганська, ще один – із Антрацита (місто на окупованій частині Луганщини)», – йдеться в повідомленні.

У прес-службі Москаля наголосили, що всі установи Державної пенітенціарної служби України, що залишилися на окупованих територіях, контролюють представники угруповань «ДНР»і «ЛНР», «які несуть повну відповідальність за умови утримання в’язнів та їх охорону».

За даними Москаля, нікого з утікачів ще не спіймали.

На сайті луганських сепаратистів також є повідомлення про втечу в’язнів у Луганську. За повідомленням, шістьом засудженим вдалося втекти, скориставшись аварійним відімкненням електроенергії. Згодом одного з них затримали, інших шукають, ідеться в повідомленні.

XS
SM
MD
LG