Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 01:12

До Мукачевого вирушили підрозділи Національної гвардії – МВС


Емблема Національної гвардії України

Підрозділи спеціального та оперативного призначення Національної гвардії України 11 липня вирушили до Мукачевого на Закарпатті, повідомляє офіційний сайт МВС.

Мета нацгвардійців – «надання допомоги правоохоронним органам та виконання передбачених законодавством завдань відповідно до ситуації, яка склалася на даний момент», мовиться в повідомленні.

В Закарпатській області триває спецоперація «із блокування, роззброєння і затримання банди, яказдійснила напад на цивільний об’єкт у Мукачевому». «Зараз угруповання оточено, бандитам запропоновано здатися», – повідомляють у міліції.

Раніше у «Правому секторі» назвали події в Мукачевому «надзвичайною подією, що може змінити хід історії».

За версією організації, «сотні ошалілих від безкарності бандитів... спробували фізично знищити бійців «Правого сектору». Цих «бандитів» у «Правому секторі» пов’язують із депутатом Верховної Ради Михайлом Ланьом.

«У цій силовій акції взяли активну участь і бандити в міліцейських погонах, що перебувають на утриманні одіозного кума головного ворога українців – Віктора Медведчука», – стверджують у «Правому секторі».

«Група озброєних осіб приїхала на об’єкт, до якого був причетний народний депутат України, що має за плечима печальний досвід 90-х років, – Михайло Ланьо», – так повідомляв про події в Мукачевому народний депутат, член колегії Міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко.

У «Правому секторі» тим часом оголосили про початок «безстрокових акцій по Україні і в Києві». «Місце збору – адміністрація президента та управління МВС», – написав у Facebook керівник силового крила «Правого сектору» Андрій Стемпіцький.

11 липня вдень у Мукачевому виникла перестрілка. За повідомленнями місцевих ЗМІ, конфлікт виник між «Правим сектором» та людьми з оточення депутата Верховної Ради Михайла Ланя.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG