Доступність посилання

ТОП новини

У Харкові журналістам заборонили зустріч зі втікачами з Донецька


У Харкові керівництво кав’ярні «Нове місто» заборонило у вівторок журналістам Радіо Свобода і «Громадського телебачення Донбасу» провести зустріч із глядачами й читачами, вимушеними переселенцями з окупованого Донецька.

Як повідомили самі журналісти, цього дня керівництво кав’ярні, де зала була заброньована для зустрічі ще тиждень тому, заборонило захід, заявивши, що він буде присвячений проблемним політичним питанням: війні, Донбасові і волонтерству.

Насправді, наголосив журналіст Радіо Свобода і «Громадського телебачення Донбасу» Олексій Мацука, зустріч мала на меті просто спілкування з вимушеними переселенцями й підготовці відеосюжетів про їхнє життя далеко від дому.

Такі зустрічі з журналістами відбуваються в рамках проекту «Донецький діалог», що здійснюється за підтримки посольства Нідерландів в Україні.

У самій кав’ярні «Нове місто», що розташована в торговельно-розважальному центрі «Французький бульвар», на телефонні дзвінки журналістів відповідали, що вимогу заборонити захід висунуло керівництво цього центру, погрожуючи інакше закрити саму кав’ярню.

Як пишуть журналісти, з відкритих джерел відомо, що засновниками ТРЦ «Французький бульвар» є Ігор Сбітнєв і Роберт Мкртчян – другий із них відомий тим, що 2002 року кандидував до парламенту від політичної партії проросійського діяча Віктора Медведчука СДПУ(о).

Відео: Общественное ТВ Донбасса

XS
SM
MD
LG