Доступність посилання

ТОП новини

Суд арештував майно резиденції «Межигірʼя»


Один із об'єктів резиденції «Межигір’я»
Один із об'єктів резиденції «Межигір’я»

Печерський районний суд Києва за клопотанням Генпрокуратури наклав арешт на майно товариства з обмеженою відповідальністю «Танталіт», зокрема – резиденцію «Межигір’я». Про це інформує видання «Наші гроші» з посиланням на ухвалу суду за 13 липня.

Арешт накладено на низку обʼєктів нерухомості, а також на 100 відсотків статутного капіталу ТОВ «Танталіт». Крім того, представникам «Танталіту» заборонено розпоряджатися арештованим майном.

Арешт накладено для забезпечення кримінального провадження і відшкодування збитків завданих державі.

У березні минулого року Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом заволодіння державним майном в особливо великих розмірах – комплексом будівель будинку відпочинку «Межигірʼя» села Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, а також земельними ділянками, на яких розташований цей комплекс. Фігурантами цього кримінального провадження є колишній президент Віктор Янукович, колишній очільник «Танталіту» Павло Литовченко та колишній директор ТОВ «Медінвесттрейд» Геннадій Герасименко.

«Медінвесттрейд» – товариство, за допомогою якого резиденція «Межигірʼя» у 2007 році перейшла з державної у власність ТОВ «Танталіт».

Представники «Танталіту» рішення суду поки не коментували.

XS
SM
MD
LG