Доступність посилання

Українці Рима провели флешмоб на підтримку добровольців

Сьогодні українці Рима провели флешмоб під Колізеєм на підтримку «Правого сектору» та добровольців, які воюють на сході України.

Учасники акції були одягнені в національні та червоно-чорні кольори.

«Українці Рима запитали в української влади, чому бандити та сепаратисти перебувають на волі, а добровольців та патріотів влада переслідує», − зазначив на своїй сторінці у Фейсбуку координатор Оргкомітету «Євромайдан Рим» Олесь Городецький.

Ініціатором флеш-мобу стала активістка римської громади Оксана Баранюк. Організаторами виступили Оргкомітет «Євромайдан Рим» та Конгрес українців Італії.

XS
SM
MD
LG