Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 21:31

Міносвіти продовжило термін видачі атестатів для абітурієнтів із Криму до 1 вересня


Сергій Квіт

Міністерство освіти України продовжило термін видачі атестатів про середню освіту для абітурієнтів з Криму до 1 вересня, повідомив заступник міністра освіти Олег Дерев’янко.

«Всі випускники шкіл, всі, хто хотіли вступати до українських вишів, мали можливість прикріпитись до українських шкіл, спочатку через інтернет, а потім приїхати і скласти екстерном ДПА, пройти ЗНО й отримати атестат. Зараз ми продовжили цю можливість аж до 1 вересня», – сказав Олег Дерев’янко.

При цьому він наголосив, що ЗНО для абітурієнтів із Криму продовжили до 27 липня. Тож якщо випускник отримає атестат до 27 липня, то встигне здати ЗНО і, відповідно, вступити до вишу. Ті випускники, які цього зробити не встигнуть, але отримають атестат до 1 вересня, зможуть здати ЗНО і вступати вже наступного року.

Як повідомив міністр освіти Сергій Квіт, Міністерство освіти і науки України ініціює зміни до чинного законодавства, щоб допомогти абітурієнтам з окупованих територій отримати освіту. Напрацювати відповідні зміни зможуть урядовці, парламентарі, освітяни, громадські активісти.

Разом з тим, на сьогодні Міністерство освіти України не має даних щодо того, скільки абітурієнтів з анексованого Криму і тимчасово непідконтрольних територій Донбасу планують вступати до українських вишів.

XS
SM
MD
LG