Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 18:42

Депутати від Радикальної партії прийшли в приймальню до Шокіна


Олег Ляшко

Десять депутатів від Радикальної партії чекають на генерального прокурора Віктора Шокіна в приймальні ГПУ. Про це на Facebook написав лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

«Сам Шокін від нас ховається. Одна з його помічниць груддю лягла на двері кабінету Шокіна. Секретарка відмовляється повідомити, де Шокін і коли буде», – написав Ляшко.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко і кілька народних депутатів прибули до Генеральної прокуратури України, щоб вимагати відставки генпрокурора, припинення залякування парламентаріїв, притягнення до відповідальності винних у сепаратизмі і звільнення політв’язнів.

Під будівлею ГПУ зібралися прихильники Радикальної партії, які вигукують гасла з критикою діяльності Генпрокуратури і президента України Петра Порошенка.

Віктор Шокін 21 липня повідомив, що вніс до Верховної Ради подання на затримання і арешт одного із народних депутатів з парламентської коаліції, однак не озвучив прізвища.

Згодом Ляшко заявив, що генпрокурор подав до Верховної Ради подання на притягнення до кримінальної відповідальності його заступника, депутата Андрія Лозового.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG