Доступність посилання

ТОП новини

На вулицях Нью-Йорка протестували проти ядерної угоди з Іраном


Фото ілюстраційне
Фото ілюстраційне

Тисячі демонстрантів вийшли на Таймс-сквер у Нью-Йорку 22 липня, щоб висловити свій протест проти ядерної угоди з Тегераном. Серед протестувальників було чимало прихильників позиції Ізраїля про те, що угода є «історичною помилкою».

Серед демонстрантів якраз були помічені представники деяких єврейських груп, представники республіканської партії, які разом з іншими скандували, що угода «вбивча», і несе загрозу Ізраїлю і глобальній безпеці.

Джефрі Візенфельд, один зі співорганізаторів акції проти ядерної угоди, заявив про участь щонайменше 10 тисяч протестувальників.

Наступного дня після укладення у Відні 14 липня угоди шести світових держав з Іраном президент США Барак Обама зателефонував прем’єр-міністрові Ізраїлю Біньяміну Нетаньягу і сказав, що ця домовленість не зменшить занепокоєнь Вашингтона щодо «підтримки Іраном тероризму і його погроз на адресу Ізраїлю». Перед тим прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу назвав досягнення угоди між Іраном і провідними державами світу «помилкою, що дозволить Ірану продовжувати свою агресію і терор в регіоні і в світі».

XS
SM
MD
LG