Доступність посилання

ТОП новини

В Середземному морі на шляху з Лівії до Італії потонуло близько 40 мігрантів


«Ми не повернемось назад» – мігрант тримає плакат на березі моря на кордоні між Італією та Францією, червень 2015 року
«Ми не повернемось назад» – мігрант тримає плакат на березі моря на кордоні між Італією та Францією, червень 2015 року

Міжнародна організація «Врятуйте дітей», що займається захистом прав дітей в усьому світі, у своєму звіті за 23 липня повідомляє про те, що майже 40 мігрантів, щонайменше семеро з яких – діти, загинули 22 липня, коли їхній надувний човен потонув у Середземному морі на шляху з Лівії до Італії.

Як йдеться у звіті організації, в аварії, що сталася у середу, вижило близько 80 нелегальних мігрантів, яких було доправлено до берегів Сицилії.

Люди повідомили береговій охороні, що вони самі, а також загиблі із човна – здебільшого громадяни африканських країн, на південь від Сахари, зокрема Сенегалу, Малі та Беніна.

Лише за поточний рік на берег Італії ступили понад 80 тисяч мігрантів, стільки ж приблизно і в Греції. Кількість людей, які через нелегальну міграцію гинуть в дорозі, вже обчислюється тисячами. Одна з найбільших трагедій сталася у квітні, коли на шляху до Європи з Лівії в морі потонуло близько 800 мігрантів.

Європейський союз нещодавно оголосив про план квотного принципу з розміщення у себе мігрантів та утікачів із зон військових конфліктів в рамках нової міграційної політики. Це питання у різних країнах євроспільноти сприймається неоднозначно.

XS
SM
MD
LG