Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 11:27

Українцям на кордоні з зоною АТО радять перенаправити антени з Донецька на інші вежі


(©Shutterstock)

Концерн радіомовлення, радіозв’язку і телебачення радить жителям Розівського району Запорізької області перенаправити антени на іншу телевежу. Про це йдеться у роз’яснені прес-служби державного концерну.

«У зв’язку з малою кількістю аналогових телевізійних програм, що транслюються з РТПС Комиш-Зоря, мешканці району завжди налаштовували свої антени на РТПС Донецьк, де кількість програм є значно більшою. Глядачам району для здійснення прийому українських програм необхідно перенаправити свої приймальні антени на РТПС Комиш-Зоря», – заявляє прес-служба державного концерну.

Згідно із повідомленням, потужності вистачає для того, щоб передавати сигнал найбільших українських каналів – на 60 кілометрів «1+1» і на 15 кілометрів «Інтер».

Концерн також повідомляє, що відключення українських каналів, про яке повідомляло запорізьке СБУ було пов’язано із відключенням світла.

«22 липня 2015 року на РТПС Камиш-Зоря протягом 16 хвилин з 11:55 до 12:11 години була відсутня електроенергія від місцевого РЕМ, здійснювались аварійні переключення на високовольтній лінії. При цьому простою передавачів не було», – наголосила прес-служба.

Для збільшення відстані передачі потрібні більш міцні передатчики, питання про їх встановлення піднімуть наступного тижня, повідомила Радіо Свобода радник міністра інформаційної політики Тетяна Попова.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG