Доступність посилання

ТОП новини

У Чернігові перед «днем тиші» розклеюють приховану політичну рекламу


Прихована політична реклама у Чернігові, 24 липня 2015 року

Спостерігачі зафіксували використання прихованої реклами штабами щонайменше двох кандидатів у Чернігові. Йдеться про Геннадія Корбана і Сергія Березенка. Як розповів у п’ятницю, 24 липня, юрист громадської організації «Доброчин», яка займається моніторингом порушень під час виборчого процесу у Чернігові, нові рекламні плакати з прихованою рекламою розміщують на тих же місцях, де була агітація за певних кандидатів.

«Висять біг-борди з кольорами партій і у такому ж стилі, як виконувались раніше відносно кандидатів. Але замість імен кандидатів і закликів до голосування, там розміщують нейтральні написи, які не стосуються політики. Усі розуміють, що це прихована реклама, але на рівні законів це не можна довести. На жаль, у нас такі закони», – розповів юрист.

На думку юриста, ці плакати висітимуть і в день голосування.

Раніше керівники громадянської мережі «Опора повідомили, що у складі ОВК 205-го округу присутня велика кількість осіб, які брали участь в організації виборів на відповідних посадах у конфліктних округах Києва, Черкаської області та інших регіонів, зокрема під час повторних виборів народних депутатів 2014 року в одномандатних округах 94, 132, 194, 197 та 223.

Довибори до парламенту в одномандатному виборчому окрузі номер 205 Чернігова відбудуться 26 липня. Виборці округу обиратимуть із 91 кандидата, сімох із яких висунули політичні партії. Інші кандидати скористались правом самовисування. За даними «Опори», з 91 кандидата активну агітаційну кампанію проводили лише 17.

XS
SM
MD
LG