Доступність посилання

ТОП новини

Чернігів: за підрахунком половини протоколів лідирує Березенко


©Shutterstock
©Shutterstock

За даними підрахунку ЦВК 50,6% протоколів дільничних виборчих комісій на довиборах у Верховну Раду в 205-му одномандатному окрузі в місті Чернігів лідирує кандидат в депутати від партії «Блок Петра Порошенка» «Солідарність» Сергій Березенко – у нього 36,94% або 8081 голос виборця. Це відображено на сайті Центральної виборчої комісії.

Водночас суперник Березенка – Геннадій Корбан від партії «Українське об'єднання патріотів «Укроп» здобуває 14,99% або 3279 голосів виборців.

Водночас у Комітеті виборців України повідомили, що під будівлею ОВК №205 в Чернігові зночі чергує міліція і бійці Нацгвардії, а також прибув автобус з невiдомими. Люди, що вийшлиз транспортного засобу ходять довкола будівлі, про якісь інші їхні дії не повідомляється.

Як повідомили раніше в ЦВК, явка на довиборах в Чернігові склала трохи більше 35%, голосування відбувалось загалом спокійно і без суттєвих порушень, які б могли вплинути на результат.

Спостерігачі водночас повідомляли про такі порушення як присутність на дільницях сторонніх осіб, фотографування заповнених бюлетенів тощо.

Довибори до парламенту в 205-му одномандатному окрузі в Чернігові відбувалися 26 липня через те, що достроково припинив свої депутатські повноваження Валерій Куліч, який був призначений головою Чернігівської облдержадміністрації. На окрузі зареєструвалася рекордна кількість кандидатів – 91, але основне протистояння в окрузі розгорнулось між кандидатами-мажоритарниками Сергієм Березенком (партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність») та Геннадієм Корбаном (партія «Українське об’єднання патріотів «Укроп»). Раніше мережа «Опора» виступила з критикою виборчої кампанії обох кандидатів, заявляючи, що Березенко неодноразово підписував із виборцями так звані «соціальні угоди», а Корбан роздавав чернігівцям продуктові набори.

XS
SM
MD
LG