Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 09:17

Дніпропетровські комуністи змінили назву партії на «Народовладдя»


(ілюстраційне фото)

Фракція Комуністичної партії у Дніпропетровській міській раді змінила назву на «Народовладдя», повідомляють у прес-служба КПУ.

«Фракція КПУ у Дніпропетровськом міській раді після набрання чинності антикомуністичними законами змушена була змінити назву. Тепер вона називається «Народовладдя», – повідомили у понеділок, 27 липня, у прес-службі Компартії.

За інформацією, про зміни назви партії дніпропетровські комуністи оголосили 22 липня на 66-й сесії Дніпропетровської міськради.

24 липня міністр юстиції Павло Петренко своїми наказами анулював статус і права партій Комуністичної партії України, Компартії (оновленої) та Комуністичної партії робітників і селян.

Лідер КПУ Петро Симоненко розкритикував рішення Мін’юсту, але заявив, що воно не вплине на плани комуністів брати участь у виборах. «Комуністи братимуть участь у виборах», – заявив Симоненко.

Місцеві вибори в Україні заплановані на 25 жовтня 2015 року.

Справа з намаганням Мін’юсту України домогтися заборони Компартії через суд тягнеться з минулого, 2014 року. Позов про заборону діяльності в Україні Комуністичної партії подав у липні того року міністр юстиції Павло Петренко. У листопаді 2014-го Окружний адміністративний суд Києва зупинив розгляд позову Мін’юсту про заборону КПУ. Проте у грудні 2014 року Київський апеляційний адміністративний суд скасував ухвалу про зупинення провадження в цій справі і направив її до суду першої інстанції для подальшого розгляду. У лютому Окружний адміністративний суд Києва почав розгляд справи. Наприкінці березня комуністи заявили, що оскаржують підсудність судові цієї справи. Наприкінці травня Окружний адмінсуд Києва передав справу до Київського апеляційного адмінсуду.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG