Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 08:09

Депутата Єремеєва доставили на лікування до європейської клініки – «Воля народу»


Ігор Єремеєв

Прес-служба народного депутата Ігоря Єремеєва повідомила у вівторок, що важко травмованого політика доставили для лікування і подальшої реабілітації до неназваної європейської клініки.

Це стало можливим по тому, як після консиліуму лікарів було дозволено його транспортування літаком за кордон, мовиться в повідомленні.

Станом на вечір вівторка, 28 липня стан Єремеєва залишався стабільним, але важким, інформує прес-служба.

Як повідомляли раніше, Ігор Єремеєв під час перебування в Луцьку в неділю, 26 липня внаслідок падіння з коня зазнав закритої черепно-мозкової травми.

Ігор Єремеєв, обраний у Волинській області, – український бізнесмен і політик, народний депутат України 7-го і 8-го скликань (позапартійний, голова депутатської групи «Воля народу»), співвласник паливно-промислової групи «Континіум», до якої входять, серед іншого, Херсонський нафтопереробний завод чи одна з найбільших в Україні мереж автозаправних станцій WOG.

Єремеєва вважають одним із найбагатших людей в Україні – у 2015 році журнал «Фокус» оцінив його статки в 95 мільйонів доларів, а журнал Forbes – у 58 мільйонів доларів, при цьому в обох рейтингах він виявився однаково на 68-му місці серед найбагатших українців.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG