Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 18:54

МВФ схвалив надання Україні другого траншу на 1,7 мільярда доларів


Міжнародний валютний фонд повідомив, що його Рада директорів схвалила надання Україні другого траншу позики на суму в 1 мільярд 700 мільйонів доларів за програмою допомоги загальною сумою в 17,5 мільярдів доларів.

Як мовиться в заяві МВФ, ця програма має на меті підтримати економічну програму уряду України, що має на меті повернути економіку України на шлях відновлення, поновити її здатність обслуговувати зовнішні зобов’язання, посилити державні фінанси й підтримати економічне зростання шляхом здійснення структурних і управлінських реформ, при цьому захищаючи найбільш вразливі верстви населення.

Спершу умовою надання траншу називали досягнення домовленості Києва з приватними міжнародними кредиторами про реструктуризацію боргу, щоб зменшити боргове навантаження більш як на 15 мільярдів доларів протягом наступних чотирьох років. Але врешті в МВФ дали знати, що можуть надати кошти і без досягнення такої домовленості.

Нинішню програму допомоги терміном на чотири роки МВФ надав Україні в березні, тоді ж виплативши і перший її транш у 5 мільярдів доларів.

Recommended

XS
SM
MD
LG