Доступність посилання

ТОП новини

В Івано-Франківську влаштували фестиваль культур


В Івано-Франківську в суботу, 1 серпня, розпочався молодіжний мультикультурний фестиваль «Global Village» («Глобальне село» –​ ред.), організований студентами. Як передає кореспондент Радіо Свобода, група іноземних спудеїв із Туреччини, Румунії, Португалії, Китаю, Мексики та Польщі знайомлять івано-франківців з традиціями, культурою і національною кухнею своїх країн.

«Основна мета – ознайомити прикарпатців з культурою різних народів. З іншого боку, студенти-іноземці, повернувшись додому, розповідатимуть про Україну», – сказав один з організаторів фестивалю Богдан Білоус.

За словами керівника проекту «Фестиваль культур» Ігоря Савчука, всі охочі можуть випробувати на заході свої знання англійської у спілкуванні зі студентами з-за кордону.

На фестивалі культур в Івано-Франківську влаштували танці, виступи музичних гуртів; учасники демонструють сувеніри, свої різноманітні уміння, як-от, написання українських імен за допомогою ієрогліфів. Готують на святі і національні страви, припала до смаку відвідувачам турецька й мексиканська їжа.

Місцеві активісти водночас організували для дітей майстер-класи з розмальовування камінців українською символікою.

Фестиваль культур «Global Village», який організувала студентська організація AIESEC, проходить у різних містах двічі на рік – влітку і взимку – під час канікул. В Івано-Франківську «Фестиваль культур» відбувається за сприяння управління молоді та спорту Івано-Франківської ОДА та управління у справах сім'ї, молодіжної та гендерної політики міськвиконкому

Фестиваль триватиме в Івано-Франківську два дні, у неділю до учасників приєднаються представники Єгипту. На час заходу іноземні гості житимуть в родинах івано-франківців.

XS
SM
MD
LG