Доступність посилання

ТОП новини

Нетаньягу обіцяє рішуче діяти щодо вбивств на ґрунті ненависті


На місці підпалу, 31 липня 2015 року
На місці підпалу, 31 липня 2015 року

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу обіцяє рішуче діяти щодо вбивств на ґрунті ненависті. Ця заява пролунала після вбивства єврейськими екстремістами палестинської дитини.

«Ми віддані боротьбі проти ненависті, фанатизму і тероризму з будь-якого боку», – сказав Нетаньягу у неділю, 2 липня, під час засідання уряду в Єрусалимі.

ООН і низка країн у п’ятницю, 31 липня, засудили напад єврейських екстремістів на Західному березі Йордану раніше того дня, внаслідок якого загинула палестинська дитина.

В апараті генерального секретаря ООН Пан Ґі Муна назвали напад терористичним актом і засудили той факт, що раніше Ізраїль не карав належним чином призвідників численних актів насильства щодо палестинців із боку єврейських поселенців на окупованих територіях.

У США, в Білому домі, напад назвали гидким.

Із засудженням нападу виступив, серед інших, президент Франції Франсуа Олланд.

В Ізраїлі прем’єр-міністр Біньямін Нетаньягу теж засудив напад як терористичний і заявив, що для притягнення нападників до відповідальності буде вжито всіх заходів.

Ізраїльська поліція каже, що в нападі підозрюють єврейських екстремістів, що діяли з націоналістичних мотивів.

Палестинська національна адміністрація, зі свого боку, звинуватила Ізраїль у розбудові єврейських поселень на палестинських територіях і в захисті їхніх поселенців.

Нападники підпалили у п’ятницю на Західному березі Йордану два будинки палестинців, в одному з них згоріла півторарічна дитина.

XS
SM
MD
LG