Доступність посилання

ТОП новини

Лукашенко: Росія ніколи не буде воювати з Білоруссю


Лукашенко: Росія ніколи не буде воювати з Білоруссю
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:17 0:00

Лукашенко: Росія ніколи не буде воювати з Білоруссю

Росія ніколи не буде воювати з Білоруссю, заявив білоруський президент Олександр Лукашенко, відповідаючи на запитання Радіо Свобода про можливість російської агресії щодо Мінська.

«Це буде катастрофа для самої Росії. І ви в це не вірите, я не знаю, чому ви про це пишете, що там в Україні, а ми наступні. Білорусь залишилася єдиним чесним, порядним союзником Росії. Ваша біда в тому, що ви не знаєте, що сталося в Україні і що відбувається. ЗМІ створили якийсь тренд того, що відбувається в Україні. Я знаю ситуацію більш глибоко. Не варто було підставлятися», – сказав Лукашенко під час зустрічі з недержавними ЗМІ Білорусі.

«Може, завтра хтось захотів би відрізати шматок Полісся. Ви уявляєте, якою була б моя реакція і нашого народу? Ми билися б за кожен клаптик землі. Я Турчинову (секретар РНБО України – ред.) говорив, що якщо це ваша земля, то чому ви тоді за неї не боролися? Тим більше, там було багато українських військ. Чому не воювали? Що, визнали, що не ваша земля?», – додав президент Білорусі.

Лукашенко: «Ми б воювали за кожен метр нашої землі»
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:00:25 0:00

У квітні в інтерв’ю Bloomberg президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що його країна ніколи не буде частиною Росії і боротиметься проти загарбника «до останньої людини».

За словами Лукашенка, в Росії є багато політиків, які «мислять імперськи і бачать Білорусь не інакше як таким собі північно-західним краєм». «На це ми даємо конкретну відповідь: ми не будемо північно-західним краєм. Як і не будемо ніколи, як я це розумію, конфліктувати з Росією!» – сказав білоруський лідер.

Анексія Москвою українського Криму в березні 2014 року і російська підтримку бойовикам на сході України викликали стурбованість з приводу намірів президента Росії Володимира Путіна в регіоні.

XS
SM
MD
LG