Доступність посилання

ТОП новини
24 Березень 2019, Київ 14:51

До Севастополя з Туреччини ходитиме пором – російська влада Криму


Севастополь (ілюстраційне фото)

Чинна влада Севастополя повідомляє, що з 5 серпня «поновлюється регулярне поромне сполучення між портами Севастополь (бухта Камишова) і Зонгулдак (Туреччина)».

За повідомленням прес-служби окупаційного «уряду» міста, на лінії оператора Sevastopol Shipping почав працювати теплохід «Варяг».

«Зараз це єдине пряме поромне сполучення з використанням судна типу РОРО між Кримом і Туреччиною. Цей проект реалізується резидентом вільної економічної зони, який зареєстрований у Севастополі, взаємодіє з департаментом пріоритетних проектів розвитку міста Севастополя як потенційний резидент індустріального парку в частині логістичних і складських послуг», – йдеться у повідомленні, опублікованому у середу, 5 серпня.

Теплохід «Варяг» має місткість 65 вантажних автомашин, також можливе перевезення великогабаритних вантажів на палетах. Вихід із Зонгулдака передбачається щотижня по п’ятницях з прибуттям до Севастополя по суботах.

За словами представників Sevastopol Shipping, поромна лінія організована для забезпечення потреби Криму в імпорті будматеріалів, плодоовочевої продукції, а також товарів народного споживання.

Раніше повідомлялося про дефіцит у Криму непродовольчих товарів.

Після анексії Криму Росією у березні 2014 року країни Заходу запровадили економічні санкції щодо Росії.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG