Доступність посилання

ТОП новини

Гурт De Phazz виступить у Затоці, а не в Криму – організатори


Арт-директор «Джаз Коктебель» Саша Єрченко на тлі афіші фестивалю
Арт-директор «Джаз Коктебель» Саша Єрченко на тлі афіші фестивалю

Інформація про участь німецького гурту De Phazz у фестивалі Дмитра Кисельова Koktebel Jazz Party не відповідає дійсності. Насправді німецькі музиканти вирішили їхати на фестиваль «Джаз Коктебель», який відбудеться в Одеській області.

Про це заявила арт-директор «Джаз Коктебель» Саша Єрченко, повідомляє сайт Радіо Свобода «Крим. Реалії».

«Чутки про те, що група De Phazz їде на фестиваль у Криму, виявилися безпідставними, і тому в день закриття фестивалю 30 серпня з нами знову буде Карл Фрієрсон – резидент фестивалю «Джаз Коктебель». Його серце з Україною, його серце разом з нами!» – заявила Єрченко.

Виступ гурту De Phazz досі значиться в програмі фестивалю Koktebel Jazz Party, який організовує в анексованому Криму гендиректор інформагенції «Росія сьогодні» Дмитро Кисельов.

Традиційний фестиваль «Джаз Коктебель» цього року відбудеться в селищі Затока Одеської області з 23 до 30 серпня. А з 28 до 30 серпня в селищі Коктебель у Криму анонсований фестиваль, організатором якого є Кисельов.

Ініціатори «Джаз Коктебель» припускають, що російський медіаменеджер навмисне проводить свій фестиваль у ці ж дати.

Фестиваль «Джаз Коктебель» з 2003 до 2014 року проводився в кримському селищі Коктебель. Після того, як Росія анексувала Крим, організатори «Джаз Коктебель» вирішили перевести фестиваль у селище Затока Одеської області.

XS
SM
MD
LG