Доступність посилання

ТОП новини
09 Грудень 2018, Київ 23:20

Мінкульт: артисти, які поїдуть на фестиваль Кисельова до Криму, потраплять під санкції


Україна, Крим, Koktebel Jazz festival, 2012 рік

Міністерство культури України попереджає іноземних музикантів про те, що вони можуть потрапити під санкції за участь у фестивалі Koktebel Jazz Party, повідомили кореспонденту проекту Радіо Свобода «Крим. Реалії» в прес-службі відомства.

«Іноземні артисти, які виступлять на окупованій території у заходах, організатором яких є одіозний російський телеведучий Дмитро Кисельов, проти якого запроваджені санкції Євросоюзу, Канади, Швейцарії й України і, який підтримує позицію президента Російської Федерації Путіна щодо Криму і воєнну агресію на сході нашої країни, тим самим висловлюють підтримку акту агресії і порушення територіальної цілісності нашої країни», – заявили в Мінкульті.

У відомстві додали, що за участь у Koktebel Jazz Party артисти повинні понести відповідальність, згідно з законами України «Про санкції» і «Про внесення змін до деяких законів України про захист інформаційного простору».

Міністерство культури також нагадало, що відповідно до українського законодавства, підставою для заборони в’їзду іноземців в Україну є порушення правил перетину державного кордону України.

Як повідомили в прес-службі, у випадку, якщо учасники джазового фестивалю Koktebel Jazz Party 2015 в’їдуть у Крим не через офіційні пункти пропуску, вони будуть нести відповідальність.

Раніше повідомлялося, що інформація про участь групи з Німеччини De Phazz у фестивалі Дмитра Кисельова Koktebel Jazz Party не відповідає дійсності, німецькі музиканти вирішили їхати на «Джаз Коктебель» в Одеській області.

Тим не менш, виступ гурту, як і раніше, значиться в програмі фестивалю Koktebel Jazz Party в анексованому Криму. У його прес-службі спростували інформацію, що виступу De Phazz у них не буде.

Фестиваль Koktebel Jazz Party планують провести в селищі Коктебель з 28 по 30 серпня. А традиційний фестиваль «Джаз Коктебель», який до 2014 року проходив у Криму, відбудеться в селищі Затока Одеської області з 23 по 30 серпня.

Recommended

XS
SM
MD
LG