Доступність посилання

ТОП новини

ЄС виділив кошти на вирішення проблеми мігрантів


Мігрант шукає проходу для доступу до «євротунелю», Франція, 6 серпня 2015
Мігрант шукає проходу для доступу до «євротунелю», Франція, 6 серпня 2015

ЄС виділив 2 мільярди 400 мільйонів євро на допомогу державам, вимушеним вирішувати проблему мігрантів. Асигнування виділяється на шестирічний період. Найбільша частка надійде у розпорядження уряду Італії – 560 мільйонів євро, другим найбільшим отримувачем європейських коштів стане Греція – 470 мільйонів євро.

Зростання кількості мігрантів спричинило розбіжності у відносинах між деякими державами Євросоюзу. Їх уряду по-різному оцінюють свою готовність прийняти десятки тисяч переселенців, що прибувають з Африки і країн Близького Сходу.

Заява Брюсселя про виділення коштів на програму допомоги країнам, які приймають мігрантів, з’явилася після заклику британського зовнішньополітичного відомства переглянути міграційне законодавство ЄС. Лондон пропонує ввести такі законодавчі заходи, які гарантували б повернення на батьківщину громадян африканських і азіатських країн. У Лондоні вважають, що такий підхід дозволить європейським державам зберегти досягнутий ними рівень і якість життя.

Упродовж останніх тижнів Велика Британія посилює заходи безпеки у місті Кале у зв’язку з численними спробами сотень мігрантів дістатися до британських берегів, скориставшись «євротунелем».

XS
SM
MD
LG