Доступність посилання

ТОП новини

В МЗС Росії не стали коментувати лайку Лаврова на прес-конференції


Сергій Лавров (п) і Адель аль-Джубейр на прес-конференції в Москві, 11 серпня 2015 року
Сергій Лавров (п) і Адель аль-Джубейр на прес-конференції в Москві, 11 серпня 2015 року

Речниця Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова відмовилася коментувати нецензурну лайку міністра Сергія Лаврова під час прес-конференції у вівторок, 11 серпня.

В інтерв’ю російським засобам інформації вона заявила, що сама була на тій прес-конференції і ніяких таких слів не чула, а коментувати якісь вигуки чи кашель або чхання присутніх не вважає за потрібне, бо це не стосується суті переговорів, яким була присвячена прес-конференція.

У вівторок під час спільної прес-конференції з міністром закордонних справ Саудівської Аравії Аделем аль-Джубейром, який перебував у Москві, Сергій Лавров у той час, коли його відповідь перекладали арабською, спересердя назвав когось «дебілами» з використанням нецензурних слів так, що це було чути в мікрофон і потрапило до повного відеозапису, який вели російські телеканали.

Кого стосувалися слова Лаврова, невідомо. Перед лайкою він відповів на запитання про контакти Москви з сирійською опозицією, але перед початком відповіді, поки перекладали запитання, він діставав із кишені мобільний телефон, на якому вочевидь щось прочитав і текстом відповів.

Сергій Лавров, за повідомленнями, вже не вперше вдається до нецензурної лексики як голова МЗС.

XS
SM
MD
LG