Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 00:53

У КМДА обіцяють матеріальну допомогу малозабезпеченим киянам до Дня незалежності


З нагоди відзначення Дня незалежності України столична влада обіцяє надати одноразову адресну матеріальну допомогу понад 364,7 тисячі соціально незахищених киян.

Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, відповідне розпорядження підписав міський голова Віталій Кличко.

Зокрема по 350 гривень допомоги отримають члени сімей тих киян, які загинули під час масових акцій протесту з 21 листопада 2013 року до 21 лютого 2014 (Небесна сотня), а також кияни, які отримали в цей час тяжкі тілесні ушкодження, а також допомогу отримають й учасники АТО та члени сімей тих із них, хто помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва.

По 250 гривень виплатять одержувачам пенсійної виплати у зв’язку з втратою годувальника на дітей-сиріт.

По 150 гривень допомоги виплатять інвалідам І групи, пенсія яких не перевищує двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність.

По 100 гривень отримають непрацюючі пенсіонери (пенсія яких не перевищує двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність), одержувачі державної соціальної допомоги, одержувачі компенсації за надання соціальних послуг, одержувачі компенсаційної виплати з догляду за інвалідом І групи, а також престарілі, які досягли 80-річного віку.

Особам, які належать до кількох категорій одночасно, виплачуватимуть одну матеріальну допомогу більшого розміру

При цьому, киянам, які мають «Картки киянина», виплата допомоги здійснюється шляхом зарахування коштів на цей картковий рахунок, зазначають в КМДА.

24 серпня в Україні відзначатимуть 24 річницю Дня незалежності.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG