Доступність посилання

ТОП новини

Депутат Єремеєв помер у лікарні – Литвин


Ігор Єремеєв
Ігор Єремеєв

Депутат Верховної Ради Ігор Єремеєв з депутатської групи «Воля народу» помер у лікарні у середу, 12 серпня. Про це Радіо Свобода повідомив член депутатської групи «Воля народу» Володимир Литвин.

Як повідомляли раніше, Ігор Єремеєв під час перебування в Луцьку 26 липня внаслідок падіння з коня зазнав закритої черепно-мозкової травми. Після цього він лікувався у європейські клініці.

Ігор Єремеєв, обраний у Волинській області, – український бізнесмен і політик, народний депутат України 7-го і 8-го скликань (позапартійний, голова депутатської групи «Воля народу»), співвласник паливно-промислової групи «Континіум», до якої входять, серед іншого, Херсонський нафтопереробний завод чи одна з найбільших в Україні мереж автозаправних станцій WOG.

Єремеєва вважають одним із найбагатших людей в Україні – у 2015 році журнал «Фокус» оцінив його статки в 95 мільйонів доларів, а журнал Forbes – у 58 мільйонів доларів, при цьому в обох рейтингах він виявився однаково на 68-му місці серед найбагатших українців.

XS
SM
MD
LG