Доступність посилання

ТОП новини
24 Березень 2019, Київ 14:58

Компанія сина Януковича: заяви СБУ про виведення 10 мільйонів гривень є недостовірними


Олександр Янукович

Група компаній «МАКО» називає заяву СБУ про «викриття схеми виведення коштів однією з компаній групи «МАКО» за кордон» недостовірною і вимагає її спростування.

«СБУ не надала конкретних фактів про це виведення коштів…Група «МАКО» вимагає від СБУ повторно перевірити всі матеріали про цю операцію імпорту і публічно визнати її законність. Якщо цього не відбудеться, група МАКО залишає за собою право подати на СБУ до суду для захисту своєї ділової репутації», – йдеться у заяві «МАКО».

У групі компаній наголошують на законності проведених операцій, а «обладнання було ввезено в Україну, на територію, контрольовану українською владою».

Раніше сьогодні Служба безпеки України повідомила про викриття «каналу виведення в Росію коштів, привласнених сином екс-президента Олександром Януковичем у сумі понад 10 мільйонів гривень».

За версією СБУ, для виведення валюти за кордон «одна з компаній холдингу «МАКО» фіктивно придбала обладнання в Російській Федерації, воно начебто мало імпортуватися на територію, яка на час фінансової махінації вже була непідконтрольна українській владі».

Віктор Янукович і члени його родини втекли з України в лютому 2014 року після масових розстрілів учасників протестів на майдані Незалежності в Києві. Відтоді він і його оточення переховуються на території Росії, яка не відповідає на запити України про видачу Януковича в рамках міжурядових домовленостей.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG