Доступність посилання

ТОП новини

Суд знову переніс розгляд скарги на вирок Пукачу


Олексій Пукач, обвинувачений у вбивстві Георгія Гонгадзе під час судового засідання у Апеляційному суді Києва, архівне фото
Олексій Пукач, обвинувачений у вбивстві Георгія Гонгадзе під час судового засідання у Апеляційному суді Києва, архівне фото

Апеляційний суд Києва переніс на 25 серпня розгляд скарги на вирок колишньому начальнику департаменту зовнішнього спостереження Міністерства внутрішніх справ Олексію Пукачу, якого засудили до довічного ув’язнення за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

Адвокат Пукача Григорій Демиденко знову не з’явився на сьогоднішнє засідання суду нібито через погіршення самопочуття.

Суд також вирішив звернутися у Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури на предмет порушення адвокатом Демиденком професійної етики.

Суд вже кілька разів переносив розгляд справи через хворобу адвоката Пукача – Григорія Демиденка.

На початку 2013 року Печерський райсуд Києва визнав Пукача винним у вбивстві Георгія Гонгадзе і присудив йому довічне ув’язнення. Через рік суд почав у закритому режимі розглядати апеляцію на вирок.

Наприкінці минулого року Генпрокуратура виступила за відкритий розгляд справи. 6 лютого Апеляційний суд Києва ухвалив рішення про відкритий режим слухання апеляції на вирок Пукачу.

На початку березня у МВС повідомили про зняття грифу секретності із близько 80 документів у справі Пукача.

XS
SM
MD
LG