Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 20:59

У Криму група художників розписує стіни портретами Путіна


Портрет Путіна в Криму

У Криму група художників розписує стіни портретами російського президента Володимира Путіна, повідомляє проект Радіо Свобода сайт «Крим.Реалії».

Перша робота художників з’явилася в Сімферополі, після чого вони переїхали в Ялту.

Себе вони позиціонують як приватна група ентузіастів і запевняють, що розписом стін в кримських містах займаються за власною ініціативою.

За словами художників, вони заробляють на життя, малюючи на замовлення картини на стінах будинків, а для свого проекту «# НАШ» вони використовують ті фарби, які залишаються у них від попереднього комерційного проекту.

Малюнок з російським президентом в Ялті
Малюнок з російським президентом в Ялті

Журналісти порахували, що на реалізацію картини в Сімферополі художники використали фарби на 6000 рублів. Після цього портрети Путіна з хештегом # НАШ з’явилися в Ялті на стіні дитячої поліклініки та на стіні будинку на вулиці Червоноармійській. Крім цього, подібні роботи є в інших містах Криму. Судячи з кількості робіт і витрачених матеріалів, у групи «залишилася» велика кількість фарби після комерційного проекту.

Поінформоване джерело «Крим.Реалії» повідомило, що група художників спеціально приїхала з Москви виконувати в Криму патріотичний проект до візиту Володимира Путіна до Криму, на що їм цілеспрямовано були виділені кошти. У кожному з міст, де працювала група, місця нанесення картин легко узгоджувалися з міськими адміністраціями на офіційному рівні без будь-яких проблем.

Вчора повідомлялось, що у Криму з’явилися білборди з портретом російського президента Володимира Путіна з написом «Крим. Росія. Назавжди».

Наразі Путін перебуває з візитом у Криму.

Наприкінці лютого – на початку березня 2014 року перекинуті з Росії та кримських баз Чорноморського флоту Росії війська без розпізнавальних знаків окупували Кримський півострів.

16 березня 2014 року на території Криму і міста Севастополя відбувся так званий референдум про статус півострова, за результатами якого Росія заявила, що включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали це голосування і вважають, що Крим Росія анексувала.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG