Доступність посилання

ТОП новини

У Європі остаточно схвалили надання Греції міжнародної допомоги


Європейський механізм стабільності – міжурядова організація єврозони – остаточно схвалив надання Греції нового пакету міжнародної фінансової допомоги і виплату першого його траншу.

Правління організації у складі міністрів фінансів країн зони обігу євро повідомило, що кошти в сумі до 86 мільярдів євро будуть надані Греції протягом наступних трьох років, а перший транш у 26 мільярдів євро може бути виплачений відразу.

Раніше в середу, 19 серпня, умови надання Греції цього вже третього пакету допомоги схвалили парламенти Німеччини і Нідерландів.

Минулого тижня їх схвалив парламент Греції.

Таким чином, у четвер, 20 серпня, коли збігає термін сплати Грецією суми у 3 мільярди 200 мільйонів євро на обслуговування її боргу Європейському центральному банкові, країна вже матиме ці кошти, яких наразі не має.

Умови надання Греції міжнародної фінансової допомоги від Європейської комісії, Європейського центрального банку і Міжнародного валютного фонду передбачають суворі заходи, такі, як скорочення бюджетних видатків і зростання податків. Ця допомога має на меті врятувати країну від дефолту, який загрожує їй в іншому разі.

XS
SM
MD
LG