Доступність посилання

ТОП новини
24 Березень 2019, Київ 08:41

У Дніпропетровську наступного тижня відбудеться всеукраїнський форум волонтерів


Волонтери біля Слов’янська, ілюстративне фото

У Дніпропетровську 26 серпня розпочнеться п’ятиденний всеукраїнський форум волонтерів «ГромадаFest».

Форум проходитиме у форматі круглих столів, під час яких волонтери обговорять реабілітацію учасників бойових дій, будівництво житла для ветеранів АТО, фінансування волонтерського руху та можливість створення спільного координаційного центру волонтерської діяльності.

«Того волонтерства, яке ми знали минулого року, вже немає. Сьогодні перед волонтерами постало питання, яка їхня роль в АТО. Було волонтерство, а стала політична і громадська еліта. Не всі готові це прийняти. Ми сподіваємося, що результатом форуму стане повне переформатування волонтерського руху», – зазначив голова громадської організації «Товариство ветеранів АТО» Кирило Сергеєв.

За словами волонтера Ганни Майбороди, основною проблемою волонтерського руху в Україні є відсутність інформаційного майданчика, де волонтери могли б доповісти про результати своєї роботи.

Активістка також вважає, що має бути створена державна програма дій, за якою регіональні об’єднання волонтерів отримають фінансування.

Представник організації «Юридичної сотні» Леся Василенко зазначила, що юристи організації також будуть присутні на форумі, щоб врахувати побажання волонтерів під час створення нових законодавчих актів.

Перший волонтерський форум відбувся у вересні 2014 року у Харкові. Тоді учасники заходу зосередилися на допомозі військовим шпиталям і вимушеним переселенцям, проте, за їхніми словами, одного заходу було недостатньо, щоб скоординувати діяльність усього волонтерського руху.

XS
SM
MD
LG