Доступність посилання

ТОП новини

У Запоріжжі запроваджують щотижневі ярмарки на підтримку бійців АТО


У Запоріжжі з ініціативи комітету волонтерів при облдержадміністрації щотижня проходитимуть ярмарки, на яких збиратимуть кошти на потреби українських військових.

Перший із них відбувся 22 серпня на площі Фестивальній. Відвідувачам пропонували придбати різноманітні сувеніри, м’які іграшки, а також взяти участь у плетінні маскувальних сіток.

«Такі ярмарки проводилися раніше, але ми вирішили зробити це системно, щоб люди знали, що кожної суботи можна сюди прийти та щось придбати, таким чином зробивши внесок волонтерській організації, яка щось відвезе бійцям. Також є патріотично-виховний момент. Ось бачите, діти підходять і плетуть маскувальні сітки, можуть щось придбати або батьки куплять щось, значок чи шеврон. І таким чином, дитина співвідноситиме це з Батьківщиною, хоч як би це пафосно лунало, бо все закладається у дитинстві», – розповів голова комітету волонтерів при Запорізькій облдержадміністрації Михайло Сушко.

В ярмарку взяли участь чотири волонтерські об’єднання Запоріжжя. Організатори планують збільшити кількість учасників заходу до 10 організацій. Волонтерські ярмарки відбуватимуться щосуботи з 10 до 17 години.

XS
SM
MD
LG