Доступність посилання

29 Травень 2017, Київ 01:30
Новини | Події

Запорізькі військові відзначили отримання бойових прапорів парадом


У Запоріжжі на майдані Героїв революції відбулися урочисті заходи з нагоди отримання 55-ю окремою артбригадою та військовими частинами 3033 і 3029 Національної гвардії України від президента України бойових прапорів.

У заході взяли участь представники обласної влади, громадських та волонтерських організацій.

Завершилися урочистості парадом бійців нагороджених військових частин.

Також присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих минулого року в Іловайську минулого року українських військовослужбовців.

«Три військові частини отримали з рук президента України, верховного головнокомандувача України бойові знамена з президентською відзнакою – стрічкою «За мужність і відвагу». Це є символом мужності, хоробрості, відважності наших воїнів, які на протязі півтора року виконують свої службові обов’язки на сході України, захищаючи територіальну цілісність нашої країни. Це є пам’ять наших воїнів, які віддали своє життя. Запорізький гарнізон втратив 88 наших бійців. Це і Мелітопольський гарнізон. Це військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, а також 14 бійців добровольчих батальйонів. Усього Запоріжжя втратило 102 людини», – сказав заступник військового комісара Запорізької області Михайло Логвінов.

24 серпня в Києві відбувся військовий марш, присвячений 24-й річниці Незалежності України. У ньому взяли участь понад дві тисячі військових та силовиків. Командирам підрозділів, які відзначилися, обороняючи Україну від російської агресії, президент Петро Порошенко вручив бойові прапори.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG