Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську на «гаражному розпродажі» волонтери збирають кошти для бійців


У суботу в Дніпропетровську просто неба, у Кварталі мистецтв, волонтери розгорнули «гаражний розпродаж» на підтримку бійців АТО. Акція «Garage Sale» для допомоги українській армії відбувається вже одинадцятий раз, першу – волонтери організували більш ніж рік тому.

За словами організаторів, наразі вони провели 11 заходів і зібрали понад 100 тисяч гривень, допомогли не одному підрозділу української армії та десяткам людей, які постраждали від військових дій.

У доброчинній акції цього разу беруть участь понад 60 учасників. Майстри хенд-мейду, художники, дизайнери, кондитери продають свої роботи, небайдужі дніпропетровці – речі, що були у вжитку або просто залежались у шафах: книги, ретро-платівки, листівки, одяг, взуття. На розпродажі також чимало патріотичних сувенірів, петриківський розпис, старовинні вишиті сорочки тощо.

У програмі також – музичний open-air, виставка ретроавтомобілів, вуличний показ старого кіно, творчі майстер-класи для дітей, пікнік на траві біля Дніпра тощо.

За словами організаторів, на зібрані цього разу кошти придбають спорядження для 20-го батальйону 93-ї бригади та полку «Дніпро – 1». Окрім того, збирають гроші на допомогу пораненим бійцям АТО, які зараз перебувають в лікувальних закладах Дніпропетровська, зокрема, в опіковому центрі.

Акція «Garage Sale» ініційована громадською організацією «Культура Медіальна» і проводиться зусиллями волонтерів Дніпропетровська.

XS
SM
MD
LG