Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 01:08

«Дунайський похід»: нові колони військ країн НАТО в’їхали до Чехії


Архівне фото проходу Чехією попередньої колони військ країн НАТО, 30 березня 2015 року

До Чехії з Німеччини в’їхали перші частини військ країн НАТО зі складу операції «Дунайський похід» – так називають заплановане пересування військовиків країн Північноатлантичного союзу з Німеччини через Чехію і Словаччину до Угорщини.

Як повідомляє Міністерство оборони Чехії, від 9 до 14 вересня чеськими теренами переїде понад 150 одиниць військової техніки, зокрема можна буде побачити і відомі бронетранспортери Stryker. Всього у заході має взяти участь 550 військовиків армій країн НАТО.

Траса пересування колони в Чехії бере початок у місті Розвадов на кордоні з Німеччиною, звідти колона рушить до Праги, потім попрямує на південний захід до міст Брно і Вишков. Передбачається, що 14 вересня через прикордонне зі Словаччиною місто Ланжгот «Дунайський похід» покине Чехію.

Як повідомляє канцелярія голови уряду Чехії, з американськими військовими у Празі має також зустрітись генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ.

Допомогу пересуванню військам країн НАТО, зокрема, в логістиці, надаватиме Армія Чехії, колону на території країни також супроводжуватиме поліція.

Це вже друга колона військ країн НАТО, яка цього року перетинає Чехію. Перша прибула до країни в березні на шляху з країн Балтії та Польщі до місць базування в Німеччині і зустрілась із теплим прийомом чехів.

Recommended

XS
SM
MD
LG