Доступність посилання

ТОП новини

У Запоріжжі святкують річницю створення сил спецпризначення «Сармат»


У Запоріжжі 11 вересня відбулися урочистості з нагоди створення військової частини спеціального призначення Військової служби правопорядку «Сармат». Бійці підрозділу отримали грамоти та подяки від місцевої влади, командування Південного територіального управління Військової служби правопорядку тощо.

«11 вересня 2014 року був підписаний наказ про створення військової частини. А вже в листопаді 2014 року перші 50 військовослужбовців нашої військової часини вийшли в зону проведення антитерористичної операції для утримання там правопорядку, військової дисципліни та захисту державної цілісності і території нашої України», – розповів командир спецпідрозділу «Сармат» Вадим Музюкін.

«Починали ми з нуля: будували казарму, набирали особовий склад, отримували техніку, відновлювали її. Зараз постійно перебуває в зоні АТО частина наших військовослужбовців. Це більш як 100 осіб. Основна частина – тут, у місці постійної дислокації, виконує завдання в регіонах (Запоріжжя, Дніпропетровськ, Одеса) з підтримання правопорядку і військової дисципліни», – додав Вадим Музюкін.

Торік восени, окрім Запоріжжя, підрозділи сил спецпризначення Військової служби правопорядку було утворено у Львові та Києві. У лавах «Сармату» служать близько 300 осіб. Основним завданням спецпідрозділу є забезпечення правопорядку серед військовослужбовців. До сфери діяльності бійців частини входить територія 10 областей України. Також військові охороняють міжнародні спостережні місії, зокрема ОБСЄ, несуть службу на блок-постах у зоні АТО, конвоюють затриманих та засуджених бійців.

XS
SM
MD
LG