Доступність посилання

ТОП новини

Росіяни проголосували на місцевих виборах на тлі повідомлень про фальсифікації


У Росії в неділю відбувся єдиний день голосування на місцевих і регіональних виборах. Майже 59 мільйонів громадян мали право проголосувати на виборах, які, як очікується, забезпечать представництво на місцях прокремлівських сил, зокрема партії «Единая Россия».

Напередодні зокрема проходили вибори губернаторів у 21 регіоні, в 11 обирали депутатів регіональних парламентів. Також відбулося понад 10 тисяч муніципальних виборів і 75 референдумів. Усього на владні місця на різних рівнях претендувало 93 350 кандидатів.

Російський рух на захист виборів «Голос», який контролює вибори на національному рівні, заявив про понад 1700 фактів підозр у порушеннях, у тому числі понад 800 у день виборів.

Найбільша кількість порушень була в Костромській області – це єдине місце, де головна опозиційна демократична коаліція забезпечила собі місце у виборчому бюлетені. Опозиційні кандидати були дискваліфіковані з інших регіональних виборчих списків. Цей крок опозиція назвала тиском і політично мотивованим кроком влади.

Зараз триває підрахунок голосів, перші результати місцевих виборів в Росії мають оголосити сьогодні, 14 вересня.

XS
SM
MD
LG