Доступність посилання

ТОП новини
27 Травень 2019, Київ 12:10

Депутат Котвіцький згадав про незадекларований мільярд гривень


Ігор Котвіцький

Народний депутат від «Народного фронту» Ігор Котвіцький доповнив свою декларацію за попередній рік, дописавши, що мав на рахунках у банках та інших фінансових установах 970,92 мільйонів гривень. Доповнену декларацію за 2014 рік він оприлюднив на сайті Верховної Ради у серпні.

Завдяки згаданому майже мільярду депутат став офіційно найбагатшим у парламенті.

​У березні, коли всі парламентарії мусять подавати декларацію про доходи, Котвіцький вказав заощадження та рахунки у розмірі 63,867 мільйонів гривень. Тепер він збільшив суму коштів на 907,05 мільйонів.

Крім того, збільшилась загальна сума його сукупного доходу з 26,06 до 71,9 мільйонів гривень. Це сталося завдяки зростанню доходу від дивідендів і процентів.

На запитання журналіста Радіо Свобода, звідки Ігор Котвіцький взяв понад 900 мільйонів гривень, він порадив звернутися до людини, яка заповнювала його декларацію за 2014 рік. «Це до бухгалтера питання. Люди помиляються і виправили помилку. Це гроші, які багато років лежали на рахунках у банках, а не виникли нізвідки. Це механічна помилка», – заявив він.

Котвіцький є бізнес-партнером сім'ї міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. На момент обрання народним депутатом він був членом спостережної ради – віце-президентом ПАТ «Інвестор», яке спеціалізується на наданні інформаційних, консультативних та маркетингових послуг, оптової торгівлі, а також оренді офісних приміщень. Головою наглядової ради – президентом ПАТ «Інвестор» до 2013 року був сам Арсен Аваков, а зараз цю посаду обіймає його дружина – Інна Авакова.

Згідно з офіційною інформацією Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України, станом на 2013 рік Інна Авакова володіла 42,064% акції ПАТ «Інвестор», ще 1,69% належали сину Олександру Авакову, а 9,566% мав Котвіцький.

З того часу дані про зміну власників ПАТ «Інвестор» офіційно не оприлюднювалися.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG