Доступність посилання

28 Травень 2017, Київ 15:41
Новини | Політика

«Укрпошта» за рік зазнала близько 95 мільйонів збитків через корупцію – Ткачук


Ігор Ткачук

Державне підприємство «Укрпошта» за період із літа минулого року і донині зазнало 95 мільйонів гривень збитків через корупційні дії його окремих підрозділів і керівників. Про це заявив виконувач обов’язків директора «Укрпошти» Ігор Ткачук за результатами проведеного службового розслідування.

«Великі втрати підприємство несе через письмову кореспонденцію і виявлені фальшиві марки. Тобто це – можливість вкидати велику кількість письмової кореспонденції без оплати. На сьогоднішній день з цього приводу ведеться службове розслідування, цим питанням займається й СБУ. Збитки, які можуть бути завдані «Укрпошті» через ці кримінальні оборудки, можуть сягати кількох мільйонів гривень на рік», – повідомив Ткачук у відповідь на запитання Радіо Свобода щодо розслідувань корупційних справ на підприємстві.

Для уникнення зловживань із боку працівників і підрозділів підприємства керівництво «Укрпошти» пропонує урядові перейти на використання електронних марок, зазначив Ігор Ткачук.

За його словами, Служба безпеки і Генеральна прокуратура України відкрили кілька кримінальних проваджень щодо ймовірної корупції в «Укрпошті». Також на підприємстві проводять службові перевірки і внутрішні розслідування стосовно керівників обласних дирекцій «Укрпошти».

Раніше програма «Схеми» – спільний проект Радіо Свобода і «Першого суспільного» – повідомила про зловживання керівництва державного підприємства «Укрпошта», зокрема – діяльність на користь зацікавлених фізичних і юридичних осіб, через яких саме підприємство зазнавало збитків.

Після оприлюднення журналістського розслідування «Укрпошта» назвала опубліковану інформацію «недостовірною, викривленою та такою, що не відповідає дійсності».

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG