Доступність посилання

ТОП новини
23 Травень 2018, Київ 04:43

Антимонопольний комітет України почав розслідувати ймовірні зловживання групою компаній ДТЕК на енергетичному ринку. Про це повідомив голова Антимонопольного комітету (АМКУ) Юрій Терентьєв.

За його словами, слідство стосується підозри у зловживанні монопольним становищем. Справу відкрили після розгляду відповідної скарги Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

«Наданої інформації виявилося достатньо для того, щоб державний уповноважений відкрив справу», – додав Юрій Терентьєв. Перші результати розслідування, за його словами, оприлюднять через два місяці.

У групі компаній ДТЕК поки не коментували відкриття проти них справи АМКУ.

У серпні міністр енергетики й вугільної промисловості Володимир Демчишин звинуватив групу компаній ДТЕК у саботуванні поставок вугілля на українські ТЕС.

ДТЕК – підрозділ фінансово-промислової групи System Capital Management, яку повʼязують із бізнесменом Рінатом Ахметовим. До вугільного блоку ДТЕК входять «ДТЕК Павлоградвугілля» (об`єднує 10 шахт), «ДТЕК Добропіллявугілля» (5 шахт), «ДТЕК Шахта Комсомолець Донбасу», «ДТЕК Ровенькиантрацит» (6 шахт і 3 збагачувальні фабрики), «ДТЕК Свердловантрацит» (5 шахт і 3 збагачувальні фабрики), шахта «Білозерська» і пʼять збагачувальних фабрик.

До складу ДТЕК також входить «Київенерго», що генерує і постачає теплову та електроенергію в Києві.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG