Доступність посилання

ТОП новини

У Лондоні почалася фотовиставка, присвячена Україні


У Лондоні почалася фотовиставка під назвою «Крихка Незалежність», присвячена 24-й річниці незалежності України, повідомило посольство України у Великій Британії.

На виставці представлено понад сотню робіт британських та українських фотографів, які, як мовиться в повідомленні, «відтворюють контраст між безмежною красою української землі, людей і багатовікової культурної спадщини України та воєнною агресією Росії проти України».

«Назва виставки символізує, як важко незалежність здобути та як легко можна її втратити. В цей важкий період історії наша незалежність знову під загрозою», – сказала, як повідомляє посольство, одна з організаторів виставки Тетяна Вовнянко, яка представляє благодійну організацію Ukraine Aid.

Фотограф Бен Робінсон, чиї фотографії представлені на виставці, зі свого боку, сказав: «Сподіваюся, що мої фотографії допоможуть показати історію переміщених людей, трагедії багатьох українців. Це не громадянська війна, це криза, спровокована ззовні, спровокована тими, хто хоче перемоги поділу та хаосу. Сила, що протидіє цьому по всій Україні, – це волонтерський рух в усіх сферах життя, – вселяє надію на перемогу».

Також на виставці представлені фотографії Сергія Лойка, Тайя Фарукі, Івана Богдана, Івана Кравчишина, Олексія Колобова, Олександра Харченка, а також фото з фронту, зроблені українськими бійцями. На виставці також представлено експозицію дитячих малюнків «Сучасна Україна очима дітей».

Виставка, як повідомило посольство України у Великій Британії, відбувається 19 і 20 вересня за сприяння самого посольства та лондонського відділу Союзу українців у Великій Британії. Зібрані під час заходу кошти буде направлено на проекти благодійної організації Ukraine Aid, спрямовані на допомогу потерпілим від російської воєнної агресії на сході України, заявили в посольстві.

XS
SM
MD
LG