Доступність посилання

ТОП новини

Аксьонов: мета блокади Криму – збагачення її організаторів


Сергій Аксьонов

Російський «голова» Криму Сергій Аксьонов заявляє, що справжньою метою «продовольчої блокади» є збагачення її організаторів. Про він заявив журналістам у неділю, 20 вересня, повідомляє «Крыминформ».

«Я впевнений, що мета цієї акції – особисте збагачення організаторів і відпрацювання вже раніше виданих авансів. Більш безглуздої та недолугої акції я не бачив. Ці люди на інше не здатні, я особисто їх знаю. На мій погляд, мета цієї акції також – зайняти від неробства своїх націоналістів, які якраз у наметах там відпочинуть, від’їдяться, горілки ввечері їм наллють – усі нормально почуватимуться», – заявив він.

На думку Аксьонова, кримчани не відчують на собі жодного негативного ефекту від акції на кордоні.

«У всіх мережевиків давно укладені контракти з сільгоспвиробниками Криму, Російської Федерації. У нас повністю підготовлені майданчики для ярмарків у сільгоспрайонах для того, щоб кримські сільгоспвиробники могли збувати без проблем продукцію, а, відповідно, громадяни мали доступ до більш дешевого продукту. Тобто жодної проблеми насправді немає», – повідомив Аксьонов.

Меджліс кримськотатарського народу у неділю, 20 вересня, розпочав безстрокову акцію з блокування вантажного транспорту, що прямує до Криму. За інформацією координаційної ради акції, через адміністративний кордон будуть безперешкодно пропускатися пішоходи та легковий транспорт.

Ініціатори блокади вважають, що українські компанії мають припинити торговельні відносини з Кримом, оскільки територія півострова була окупована Російською Федерацією. За словами організаторів акції, вони не пропускатимуть фури до Криму до того часу, поки не будуть виконані їхні вимоги: звільнення політв’язнів, припинення тиску на незалежні ЗМІ, безперешкодний в’їзд для міжнародних спостерігачів на територію півострова, припинення репресій щодо кримських татар.

16 березня 2014 року на території Криму і міста Севастополя відбувся так званий референдум про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали це голосування і вважають, що Крим Росія анексувала.

XS
SM
MD
LG