Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 15:31

Уряд призначив в.о. директора Центру оцінювання якості освіти


Міністр освіти Сергій Квіт

Виконувачем обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти призначили Вадима Карандія, повідомив міністр освіти і науки України Сергій Квіт.

«Уряд задовольнив заяву Ігоря Лікарчука... На сьогодні в.о. обов’язків директора призначений Вадим Анатолійович Карандій», – повідомив міністр.

За словами Квіта, Карандій до цього очолював державне підприємство «Інфоресурс», а раніше обіймав посаду заступника директора УЦОЯО.

При цьому глава Міносвіти також заявив, що в УЦОЯО буде частково змінено кадровий склад, зокрема серед IT-співробітників.

17 вересня директор Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Ігор Лікарчук повідомив, що подав у відставку.

22 липня уряд усунув його від виконання обов’язків на час розслідування, яке проводить Генеральна прокуратура за підозрою у зловживанні службовим становищем щодо керівництва центру.

Перед цим у ГПУ повідомили, що просять суд про арешт і відсторонення від посади першого заступника директора Українського центру оцінювання якості освіти.

У Міністерстві освіти вказали на відсутність конкретних доказів чи звинувачень на адресу керівництва центру і заявили, що порушена справа є «піар-кампанією» Генпрокуратури. У Міносвіти також висловили сподівання, що кримінальне впровадження жодним чином не вплине на вступну кампанію чи ЗНО.

Український центр оцінювання якості освіти створений у 2005 році. Серед завдань центру – підготовка проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), моніторинг якості освіти.

Recommended

XS
SM
MD
LG