Доступність посилання

ТОП новини

«Росавіація» повідомила авіакомпанії України про заборону польотів у Росію


©Shutterstock
©Shutterstock

Російське Федеральне агентство повітряного транспорту «Росавіація» направило українським авіакомпаніям повідомлення про заборону польотів у Росію з 25 жовтня, повідомляє прес-служба відомства.

«За дорученням Мінтрансу Росії, керуючись положеннями угоди про повітряне сполучення між Росією і Україною, Федеральне агентство повітряного транспорту повідомило українські авіакомпанії, які здійснюють або планують здійснювати рейси на територію Росії, про введення заборони на виконання польотів у/з Росії з 25 жовтня цього року, яка діятиме доти, поки рішення української влади щодо російських авіакомпаній не буде скасовано», – мовиться в повідомленні.

25 вересня Кабмін заборонив польоти до України кількох російських авіакомпаній, зокрема компаній «Аерофлот» і «Трансаеро». У Державіаслужбі повідомили, що російські авіакомпанії не зможуть літати в Україну з 25 жовтня. У Кремлі цей намір української сторони назвали «божевіллям».

У відповідь російське Міністерство транспорту розпорядилося закрити з 25 жовтня повітряний простір Росії для всіх українських авіакомпаній.

22 вересня набув чинності указ президента України Петра Порошенка про застосування санкцій проти Росії. Ці обмежувальні заходи стосуються більш як 400 фізичних та понад 90 юридичних осіб із Росії.

XS
SM
MD
LG