Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 00:19

Рада федерації санкціонувала використання військ Росії в Сирії


Військова база в сирійському місті Латакія, на якій, за повідомленнями, у вересні розмістилися російські винищувачі

Рада федерації Росії санкціонувала використання російських збройних сил за кордоном. Як повідомляють російські інформагенції, верхня палата російського парламенту проголосувала за це одноголосно.

По такий дозвіл раніше звернувся до ради федерації президент Росії Володимир Путін. За словами доповідача з цього питання, голови адміністрації президента Путіна Сергія Іванова, ідеться про надсилання військ до Сирії.

У вересні західні медіа повідомили про зростання російської військової присутності у Сирії. У МЗС Росії визнали присутність у цій країні своїх військових, але зазначили, що вони прибули у Сирію для обслуговування військової техніки. Президент Росії Володимир Путін спершу заявив, що Росія не планує брати участь у військових операціях на території Сирії. Однак пізніше він сказав, що не виключає участі у Росії у боротьбі з угрупованням «Ісламська держава» на території цієї країни.

У березні 2014 року Рада федерації одноголосно дала згоду на звернення президента Путіна про використання російських збройних сил на території України.

Це рішення було ухвалене в процесі анексії української Автономної Республіки Крим і передувало початку бойових дій на Донбасі, в участі в яких Україна і Захід звинувачують Росію.

Пізніше те рішення формально скасували.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG