Доступність посилання

ТОП новини
19 Березень 2018, Київ 07:44

У мережі книгарень «Буква» відкидають звинувачення податківців


У мережі книгарень «Буква» відкидають звинувачення Державної фіскальної служби і не вважають себе винними в жодному з висунутих ДФС звинувачень. Про це йдеться у заяві мережі.

«Структурним підрозділом мережі «Буква» є видавнича група «КМ букс». Структурний підрозділ «КМ букс» підписує ліцензійні угоди з літературними агентами на видання книжок, налагоджує співпрацю з українськими та зарубіжними видавництвами…з невідомих причин співробітники податкової міліції України не зробили запити про наявність цих угод або інших правовстановлюючих документів ані на початку, ані в ході перевірки. При цьому співробітники податкової міліції керуються лише заявою російського антиукраїнського видавництва «Ексмо» та його представників в Україні», – йдеться у заяві.

У мережі книгарень «Буква» наголошують, що вони не є імпортером книжок, але займаються реалізацією продукції, придбаної на внутрішньому українському ринку.

«Насамкінець, абсурдно та бездоказово звучить звинувачення податківців в ухилянні від сплати податків мережею «Буква» в особливо великих розмірах. Обшуки співробітники податкової міліції провели лише в одній книгарні мережі «Буква», розташованій за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 3-б», – наголошують у мережі книгарень.

28 вересня у Державній фіскальній службі повідомили про проведення обшуків в столичній мережі книгарень «Буква».

У ДФС заявили, що слідчі проводять досудове розслідування за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах службовими особами одного із підприємств міста Києва, яке займається імпортом на територію України книжкової продукції із Російської Федерації.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG